4 królowe legginsów, czyli stylizacje gwiazd

Nie da się ukryć, że legginsy szybko podbiły serca kobiet na całym świecie. Są wygodne, przylegają do ciała, występują w wielu kolorach i odmianach. Wykonywane są z różnych materiałów i maja różne długości. Mimo to stanowią bardzo problematyczny element garderoby. Często można pokazać za dużo, albo całkowicie zgasić potencjał, jaki niewątpliwie posiadają legginsy.

W sprawach modowych warto brać przykład z najlepszych. Największe światowe gwiazdy również często stawiają na stylizacje oparte na legginsach. Oto lista 4 królowych legginsów, a więc gwiazd, które noszą legginsy odpowiednio:

christina aguilera legginsy

 Christina Aguilera – kobiecość z krwi i kości

Prawdziwa królowa wysokich obcasów. Oprócz krwistoczerwonych ust Aguilera przyjęła za swoje logo również buty na wysokim obcasie. Coraz częściej piosenkarka stawia na stylizacje, w których główną rolę stanowi połączenie takich właśnie butów z legginsami.

rihanna legginsy

 Rihanna – niewymuszony luz

Barbadoska piosenkarka stawia ostatnimi czasy na streetwearowe stroje. W umiejętny sposób łączy legginsy różnych długości ze sportowym obuwiem lub trampkami. Do tego wybiera zazwyczaj oversize’owe góry. Można brać przykład!

nicole scherzinger legginsy

Nicole Scherzinger – długość i kształty

Nie sposób przejść obojętnie, widząc długie nogi Nicole Scherzinger w obcisłych lateksowych legginsach. Była liderka The Pussycat Dolls lubi drapieżne stylizacje, w których jest miejsce zarówno na głęboką czerń jak i błysk.

cher legginsy

 Cher – styl i klasa w każdym wieku

Bogini muzyki POP nie boi się iść z duchem czasu i również stawia na legginsy. Legenda światowej sceny w niczym nie ustępuje swoim młodszym koleżankom. Udowadnia, że w każdym wieku można dobrze wyglądać, nosząc ten element damskiej garderoby.

Legginsy to spodnie, które łączą kobiety całego świata. Bardzo trudno jest znaleźć taką, która nie posiadałaby ich w swojej szafie. Co ciekawe – gwiazdy równie często wybierają stylizacje oparte właśnie na legginsach. Warto brać z nich przykład i inspirować się ich pomysłami. W końcu w tym, co robią, są profesjonalistkami.