Północ dla zakochanych – hotele, restauracje i inne ciekawe miejsca w Gdańsku!

Jednocześnie trudnym, ale i przyjemnym zadaniem jest zaplanowanie udanego weekendu dla dwojga zakochanych w sobie ludzi. Szczególnie, jeśli jesteś jednym z nich. Chcąc zorganizować podobny wyjazd, trzeba przedsięwziąć kilka kroków. Aby dobrze się bawić i zobaczyć prawdziwy Gdańsk hotele trzeba rezerwować jak najbliżej Starego Miasta! Tam najwięcej się dzieje i można wspólnie porobić wiele ciekawych rzeczy. Kiedy już dotrzemy na miejsce, a nasze nogi trochę odpoczną – czas wyruszać w 3 najromantyczniejsze miejsca!

Most ZakochanychGdańsk Most Miłości

Ile na nim kłódek – tyle historii miłosnych, które tu się odbywały. Warto dotknąć paru z nich i poczuć namiętność zaklętą w metalową barierkę wiekowego mostu. Niektóre uczucia przetrwały, inne rozkruszył czas. A może powiesicie swoją własną kłódkę?

Park Oliwski – piękny za dnia oraz wieczorem

Spacer po jednym z najpiękniejszych miejsc, jakim jest Park w Oliwie, to wspaniałe przeżycie nie tylko dla zakochanych. Choć oni, w tym czasie wrażliwi na piękno, pewnie wyjątkowo go docenią. Dla każdego, kto odwiedza Gdańsk, Park Oliwski to bezapelacyjnie „must-see”.

Park Oliwski w Gdańsku

Molo w Brzeźnie – godne pozy z Titanica

Spacerując plażą w Brzeźnie możemy dojść do kultowego już molo. Miało na nim miejsce wiele wyznań miłosnych i pocałunków. Wasze jednak mogą być wyjątkowe i jedyne w swoi rodzaju! Kto wie, może w przypływie natchnienia i uniesienia stanie się coś magicznego.Molo w Brzeźnie Gdańsk

Kiedy już oczaruje Was to cudowne miasto wielu widoków, jakim jest Gdańsk, czas powrócić do hotelu. Kolacja przy blasku świec? Płatki róż na białej pościeli? Czerwone wino lub szampan w wiaderku z lodem? A może kosz owoców i lody z bitą śmietaną? To wszystko czeka właśnie na Was! Wystarczy to wszystko idealnie zaplanować i pamiętać o jednej najważniejszej rzeczy… zorganizować to dla drugiej połówki, zachowując wszystko w tajemnicy!