Samotny wieczór – idealny czas na domowe spa

spa

Będąc nawet w najbardziej udanym i szczęśliwym związku z mężczyzną, każda kobieta potrzebuje trochę swobody. Często jesteśmy tak zaangażowane w relację z naszym partnerem, że zapominany o tym, żeby zrobić coś dla siebie. Kiedy wreszcie przychodzi moment, gdy mamy wolną przestrzeń ponieważ np. nasz partner wyjechał służbowo, nagle okazuje się, że nie potrafimy się odnaleźć w pustym mieszkaniu. Aby tego uniknąć podsunę kilka propozycji, aby w pełni wykorzystać ten wolny czas. Właśnie w swoim towarzystwie każda z nas powinna czuć się najlepiej.

Załóżmy, że nasz ukochany wyjeżdża wieczorem. To idealny czas na domowe Spa. Właśnie wtedy możemy poczuć się jak królowe i zrobić sobie kąpiel z płatkami kwiatów. Zapewne niejednokrotnie każda z nas o tym marzyła, ale jakoś nigdy nie było ku temu okazji i pomysł był przekładany na dalszą, nieokreśloną przyszłość. Otóż to jest właśnie ten moment. Wielka piana, olejki zapachowe, płatki kwiatów, palące się świeczki, ulubione wino oraz muzyka. Nie może być lepiej. W końcu możemy spędzić w łazience tyle i czasu ile tylko chcemy. Nikt nas nie pogania, nikt niczego nie oczekuje. Jest idealnie.

Po wspaniałej kąpieli, aby przedłużyć rytuał Spa, możesz zadbać o swoje ciało. Olejki eteryczne czy ukochany balsam nadal będą rozpieszczać Twoje zmysły. W końcu nadal płoną świeczki i gra muzyka. To, że robisz to sama, może świadczyć tylko o tym, że zrobisz to tak jak lubisz. Bo to przecież Ty jesteś Panią swoich upodobań. Kiedy ciało czuje się dopieszczone, nakładasz maseczkę. Czujesz jak skóra odpoczywa a Ty razem z nią. Ubierasz szlafrok, bierzesz swój ukochany lakier do paznokci i dopełniasz rytuał pielęgnacji. Wiadomo, lakier potrzebuje czasu, aby wyschnąć – włączasz więc ulubiony film z lampką wina. Świeczki nadal płoną, a w całym domu unosi się zapach relaksu. Jest błogo, nic nie może tego zepsuć. Twoje ciało odpoczywa. Nagle uświadamiasz sobie, że jest Ci dobrze i marzysz, aby ta chwila trwała i trwała.

Jest na tyle miło, że nawet wizja samotnego snu przyprawia Cię o uśmiech, ponieważ zdajesz sobie sprawę, że nikt nie będzie zabierał Ci kołdry podczas snu, wiercił się czy chrapał. W końcu będziesz spała tyle ile potrzebujesz i nie musisz martwić się o śniadanie. Wstaniesz kiedy się wyśpisz, a dalsze wylegiwanie pod kołderką, okaże się być jedną z największych przyjemności. Poczujesz się jak w czasach beztroskiego dzieciństwa i wówczas z pewnością zapragniesz to powtórzyć.